Auteursnamen

TERUG

 

 

Achter de wetenschappelijke naam van een plant of dier staat veelal de auteursnaam, al dan niet gevolgd door een jaartal, dat is degene die de naam van de soort voor het eerst (sinds 1758) geldig gepubliceerd heeft. Vaak wordt de auteursnaam niet voluit geschreven maar afgekort, dus L. in plaats van Linnaeus en R. Br.in plaats van Robert Brown. Hieronder staan de betekenis van de namen en de afkortingen.

 

 

Auteur (afkorting)

Achternaam

Voornaam

Leven

Vakgebied

Abildgaard

Abildgaard

Petrus Christianus

1740-1801

Malacologie

Adam

Adam

William

1909-1988

Malacologie

Adams

Adams

Johannes Michael Friedrich

1780-1838

Botanie

Adams

Adams

John

17??-1798

Malacologie

A.Adams

Adams

Arthur

1820-1878

Malacologie

H.Adams

Adams

Henry

1813-1877

Malacologie

J.Adams

Adams

John?

-1798

Malacologie

Adans.

Adanson

Michel

1727-1806

Botanie

Agassiz

Agassiz

Jean Louis Rodolphe

1807-1873

Malacologie

Ahlfv.

Ahlfvengren

Frederik Elias

1862-1921

Botanie

Aiton

Aiton

William

1731-1793

Botanie

W.T.Aiton

Aiton

William Townsend

1766-1849

Botanie

Alder

Alder

Joshua

1792-1867

Malacologie

All.

Allioni

Carlo

1728-1804

Botanie

Alphér.

Alphéraky

Serge (Serghyei Nikolaevich Alferaki)

1850-1918

Ornithologie

Allman

Allman

George James

1812-1898

Malacologie

Altena

Altena

Carolus Octavius van Regteren

1907-1976

Malacologie

Altum

Altum

Bernhard

1824-1900

Ornithologie

Andersson

Andersson

Nils Johan

1821-1880

Botanie

Andreas

Andreas

Charlotte Henriette

1898-

Botanie

Andrews

Andrews

Henry Charles

fl.1794-1830

Botanie

Andrz.

Andrzejowski

Antoni Lukianowicz

1785-1868

Botanie

Angas

Angas

George French

1822-1886

Malacologie

Arcang.

Arcangeli

Giovanni

1840-1921

Botanie

Ard.

Arduino

Pietro

1728-1805

Botanie

Arnold

Arnold

Ferdinand Christian Gustav

1829-1901

Botanie

Arn.

Arnott

George Arnott Walker

1799-1868

Botanie

Ascanius

Ascanius

Peter

1723-1803

Malacologie

Asch.

Ascherson

Paul Friedrich August

1834-1913

Botanie

Asso

Asso y del Rio

Ignacio Jordán de

1742-1814

Botanie

Auquier

Auquier

Paul Henri

1939-1980

Botanie

Bab.

Babington

Charles Cardale

1808-1895

Botanie

Bailey

Bailey

Jacob Whitman

1811-1857

Botanie

L.H.Bailey

Bailey

Liberty Hyde

1858-1954

Botanie

Baillon

Baillon

Louis Antoine

1778-1855

Ornithologie

S.F.Baird

Baird

Spencer Fullerton

1823-1887

Ornithologie

Baker

Baker

Horace Burrington

1889-1971

Malacologie

Baker

Baker

John Gilbert

1834-1920

Botanie

Balb.

Balbis

Gioanni (Giovanni) Battista

1765-1831

Botanie

P.W.Ball

Ball

Peter William

1932-

Botanie

Ball

Ball

Robert

1802-1857

Malacologie

Barr

Barr

Peter

1826-1909

Botanie

Barratte

Barratte

Jean François Gustave

1857-1920

Botanie

Bartal.

Bartalini

Biagio

1746-1822

Botanie

Bartsch

Bartsch

Paul

1871-1960

Malacologie

Bässler

Bässler

Manfred

1935-

Botanie

Bastard

Bastard

Toussaint

1784-1846

Botanie

Batsch

Batsch

August Johann Georg Karl

1761-1802

Botanie

Baumg.

Baumgarten

Johann Christian Gottlob

1765-1843

Botanie

Bean

Bean

William

1787-1866

Malacologie

Bechstein

Bechstein

Johann Matthaeus

1757-1822

Ornithologie

Beck

Beck

Günther von Mannagetta und Lërchenau

1856-1931

Botanie

Beck

Beck

Henrick Henricksen

1799-1863

Malacologie

W.Becker

Becker

Wilhelm

1874-1928

Botanie

Beeby

Beeby

William Haddon

1849-1910

Botanie

Beek

Beek

G.

fl.1890

Botanie

Bell

Bell

Thomas

1792-1880

Malacologie

Bellardi

Bellardi

Carlo Antonio Lodovico

1741-1826

Botanie

Bellardi

Bellardi

Luigi

1818-1889

Malacologie

Benth.

Bentham

George

1800-1884

Botanie

Bergius

Bergius

Bengt (Benedictus)

1723-1784

Botanie

Bergh

Bergh

Ludwig Sophus Rudolf Bergh

1824-1900

Malacologie

Bernard

Bernard

Frank Rheinhold

1940-1989

Malacologie

Bernh.

Bernhardi

Johann Jakob

1774-1850

Botanie

Berthel.

Berthelot

Sabin

1794-1880

Botanie

Bertol.

Bertoloni

Antonio

1775-1869

Botanie

Besser

Besser

Wilibald Swibert Joseph Gottlieb von

1784-1842

Botanie

E.P.Bicknell

Bicknell

Eugene Pintard

1859-1925

Botanie

Billberg

Billberg

Gustav John

1772-1844

Ornithologie

Bivona

Bivona-Bernardi

Antonio

1778-1837

Malacologie

Blackwall

Blackwall

John

1790-1881

Arachnologie

Blainville

Blainville

Henri Marie Ducrotay de

1777-1837

Malacologie

Blake

Blake

Joseph

1814-1888

Botanie

Blasius

Blasius

Johann Heinrich

1809-1870

Ornithologie

Blyth

Blyth

Edward

1810-1873

Ornithologie

Blytt

Blytt

Mathias Numsen

1789-1862

Botanie

Blum

Blum

Isaak

1833-1903

Malacologie

Boddaert

Boddaert

Pieter

1730-1796

Ornithologie

Boenn.

Boenninghausen

Clemens Maria Griedrich von

1785-1864

Botanie

Boeters

Boeters

H.D.

fl.1967-

Malacologie

Boettger

Boettger

Caesar Rudolf Boettger

1888-1976

Malacologie

Boie

Boie

Heinrich

1730-1796

Ornithologie

Boiss.

Boissier

Pierre Edmond

1810-1885

Botanie

Bonaparte

Bonaparte

Charles Lucien Jules Laurent

1794-1827

Ornithologie

Bong.

Bongard

August (Gustav) Heinrich von

1786-1839

Botanie

Bonnaterre

Bonnaterre

Joseph P.

1752-1804

Ornithologie

Bonnet

Bonnet

Edmond

1848-1922

Botanie

Borbás

Borbás

Vinczé (Vincent, Vince) von

1844-1905

Botanie

Born

Born

Ignatius von

1742-1791

Malacologie

Boreau

Boreau

Alexandre

1803-1875

Botanie

Borkh.

Borkhausen

Moritz (Moriz) Balthasar

1760-1806

Botanie

Borkhausen

Borkhausen

Moritz Balthasar

1760-1806

Ornithologie

Börner

Börner

Carl (Karl) Julius Bernhard

1880-1953

Botanie

Bosc

Bosc

Louis Augustin Guillaume

1759-1828

Malacologie

Bouchard-Chantereaux

Bouchard-Chantereaux

Nicolas Rob.

1801-1865

Malacologie

P.Bouchet

Bouchet

Philippe

1953-

Malacologie

Bourguignat

Bourguignat

Jules René

1829-1892

Malacologie

Brand

Brand

August

1863-1930

Botanie

Brandt

Brandt

Johann Friedrich von

1802-1879

Ornithologie

G.Braun

Braun

Gottlieb

1821-1882

Botanie

F.Braun

Braun

Friederich von

fl.1820

Botanie

A.Braun

Braun

Alexander Karl (Carl) Heinrich

1805-1877

Botanie

Bréb.

Brébisson

Louis Alphonse de

1798-1872

Botanie

C.L.Brehm

Brehm

Christian Ludwig

1787-1864

Ornithologie

A.E.Brehm

Brehm

Alfred Edmund

1829-1884

Ornithologie

Brisson

Brisson

Mathurin Jacques

1725-1806

Ornithologie

Brisson

Brisson

Mathurin Jacques

1725-1806

Mammologie

Brocchi

Brocchi

Giovanni Battista

1772-1826

Malacologie

Broderip

Broderip

William John

1789-1859

Malacologie

Bronn

Bronn

Heinrich Georg

1800-1862

Malacologie

Brot.

Brotero

Felix de (Silva) Avellar

1744-1828

Botanie

A.Br.

Brown

Addison

1830-1913

Botanie

R.Br.

Brown

Robert

1773-1858

Botanie

Brown

Brown

Thomas

1785-1862

Malacologie

P.Browne

Browne

Patrick

1720-1790

Botanie

Brügger

Brügger

Christian Georg

1833-1899

Botanie

Bruguière

Bruguière

Jean Guillaume

1749-1798

Malacologie

Brünnich

Brünnich

Morthen Thrane

1737-1827

Ornithologie

Brusina

Brusina

Spiridion

1845-1908

Malacologie

Buchenau

Buchenau

Franz Georg Philipp

1831-1906

Botanie

Bunge

Bunge

Alexander Andrejewitsch von

1803-1890

Botanie

Burdet

Burdet

Hervé Maurice

1939-

Botanie

Burm.f.

Burman

Nicolaas Laurens (Nicolaus Laurent)

1734-1793

Botanie

Buser

Buser

Robert

1857-1931

Botanie

But.

Buturlin

Sergius Alexandrovich

1872-1938

Ornithologie

Cajander

Cajander

Aimo Kaarlo

1879-1943

Botanie

Cambess.

Cambessèdes

Jacques

1799-1863

Botanie

Campd.

Campderá

Francisco (François)

1793-1862

Botanie

A.Camus

Camus

Aimée Antoinette

1879-1965

Botanie

DC.

Candolle

Augustin Pyramus de

1778-1841

Botanie

Cantraine

Cantraine

Francois Joseph

1801-1868

Malacologie

Carpenter

Carpenter

Philip Pearsall

1819-1877

Malacologie

Carrière

Carrière

Élie Abel

1818-1896

Botanie

Caruel

Caruel

Théodore (Teodoro)

1830-1898

Botanie

Cassin

Cassin

John

1813-1869

Ornithologie

Cass.

Cassini

Alexandre Henri Gabriel de

1781-1832

Botanie

Cav.

Cavanilles

Antonio José (Joseph)

1745-1804

Botanie

Cavara

Cavara

Fridiano

1857-1929

Botanie

Celak.

Celakovsky

Ladislav Josef

1834-1902

Botanie

Chaix

Chaix

Dominique

1730-1799

Botanie

Cham.

Chamisso

Ludolf Karl Adelbert von

1781-1838

Botanie

Charpentier

Charpentier

Jean de

1786-1855

Malacologie

Chaster

Chaster

George William

1863-1910

Malacologie

Chater

Chater

Arthur Oliver

1933-

Botanie

Chaz.

Chazelles de Prizy

Laurent Marie

fl.1790

Botanie

Chenu

Chenu

Jean Charles

1808-1879

Malacologie

Chevall.

Chevallier

François Fulgis

1796-1840

Botanie

Chrtek

Chrtek

Jindrich

1930-

Botanie

Chrtková

Chrtková

Anna

1930-

Botanie

Clairv.

Clairville

Joseph Philippe de

1742-1830

Botanie

Clark

Clark of Bath

William

1788-1869

Malacologie

Clavaud

Clavaud

Armand

1828-1890

Botanie

Coaz

Coaz

Johann Wilhelm Fortunat

1822-1918

Botanie

Cocconi

Cocconi

Girolamo

1822-1904

Malacologie

Cockayne

Cockayne

Leonard C.

1855-1934

Botanie

Coen

Coen

Giorgio Silvio

1873-1951

Malacologie

Conrad

Conrad

Thomas

1784-1878

Ornithologie

Conrad

Conrad

Timothy Abbott

1803-1877

Malacologie

C.M.Cooke

Cooke

Charles Montagne

1874-1948

Malacologie

Corb.

Corbière

François Marie Louis

1850-1941

Botanie

Cory

Cory

Charles Barney

1857-1921

Ornithologie

Cossman

Cossman

Maurice Cossman

1850-1924

Malacologie

Coss.

Cosson

Ernest Staint-Charles

1819-1889

Botanie

Costa

Costa y Cuxart

Antonio Cipriano

1817-1886

Botanie

A.Costa

Costa

Achille Costa

1823-1898

Malacologie

Cotton

Cotton

Arthur Disbrowe

1879-1962

Botanie

Coues

Coues

Elliott B.

1842-1899

Ornithologie

Coult.

Coulter

Thomas

1793-1843

Botanie

Couthouy

Couthouy

Joseph Pitty

1808-1864

Malacologie

Covas

Covas

Guillermo

1915-

Botanie

Coville

Coville

Frederick Vernon

1867-1937

Botanie

Crantz

Crantz

Heinrich Johann Nepomuk von

1722-1799

Botanie

Crép.

Crépin

François

1830-1903

Botanie

Cretzschmar

Cretzschmar

Philip Jakob

1786-1845

Ornithologie

Cronquist

Cronquist

Arthur John

1919-1992

Botanie

Curtis

Curtis

William

1746-1799

Botanie

Custer

Custer

Jakob Laurenz

1755-1828

Botanie

Cuvier

Cuvier

Georges Léopold Chrétien Frédéric Dagobert

1769-1832

Ornithologie

Cuvier

Cuvier

Georges Léopold Chrétien Frédéric Dagobert

1769-1832

Malacologie

Czern.

Czernajew

Vassilii Matveievitch

1796-1871

Botanie

Da Costa

Da Costa

Emanuel Mendes

1717-1791

Malacologie

Dahlst.

Dahlstedt

Gustav Adolf Hugo

1856-1934

Botanie

Dall

Dall

William Healey

1845-1927

Malacologie

Dandy

Dandy

James Edgar

1903-1976

Botanie

Danser

Danser

Benedictus Hubertus

1891-1943

Botanie

Dautzenberg

Dautzenberg

Philippe

1849-1935

Malacologie

Decne.

Decaisne

Joseph

1807-1882

Botanie

Degl.

Degland

Jean Vincent Yves

1773-1841

Botanie

Delarbre

Delarbre

Antoine

1724-1813

Botanie

Della Chiaje

Della Chiaje

Stefano

1794-1860

Malacologie

Desf.

Desfontaines

René Louiche

1750-1833

Botanie

Desmarest

Desmarest

Anselme Gaétan

1784-1838

Malacologie

Desv.

Desvaux

Nicaise Auguste

1784-1856

Botanie

A.Dietr.

Dietrich

Albert Gottfried

1795-1856

Botanie

Dillwyn

Dillwyn

Lewis Weston

1778-1855

Malacologie

Dippel

Dippel

Leopold

1827-1914

Botanie

A.Doering

Doering

Adolfo

1848-1926

Malacologie

Döll

Döll

Johann(es) Christoph (Christian)

1808-1885

Botanie

G.Don

Don

George

1798-1856

Botanie

D.Don

Don

David

1799-1841

Botanie

Donovan

Donovan

Edward Donovan

1768-1837

Malacologie

D'Orbigny

D'Orbigny

Alcide Charles Victor Dessalines

1802-1857

Malacologie

Douglas

Douglas

David

1798-1834

Botanie

Draparnaud

Draparnaud

Jacques Philippe Raymond

1772-1804

Malacologie

Drejer

Drejer

Solomon (Salomon) Thomas Nicolai

1813-1842

Botanie

Druce

Druce

George Claridge

1850-1932

Botanie

Du Roi

Du Roi

Johann Philipp

1741-1785

Botanie

Duby

Duby

Jean Étienne

1798-1885

Botanie

Duchesne

Duchesne

Antoine Nicolas

1747-1827

Botanie

Duhamel

Duhamel du Monceau

Henri Louis

1700-1782

Botanie

C.Duméril

Duméril

André Marie Constant

1774-1860

Malacologie

Dumort.

Dumortier

Barthélemy Charles Joseph

1797-1878

Botanie

Dunal

Dunal

Michel Félix

1789-1856

Botanie

Dunker

Dunker

Wilhelm Bernhard Rudolph Hadrian

1809-1885

Malacologie

Dupuy

Dupuy

Dominique

1812-1885

Malacologie

Durande

Durande

Jean François

1732-1794

Botanie

Durieu

Durieu de Maisonneuve

Michel Charles

1796-1878

Botanie

Edmondston

Edmondston

Thomas

1825-1846

Botanie

Ehrenberg

Ehrenberg

Christian Gottfried

1795-1876

Malacologie

Ehrend.

Ehrendorfer

Friedrich

1927-

Botanie

Ehrh.

Ehrhart

Jakob Friedrich

1742-1795

Botanie

Elliott

Elliott

Stephen

1771-1830

Botanie

Elwert

Elwert

Johann Caspar Philipp

1760-1827

Botanie

Engelm.

Engelmann

Georg (George)

1809-1884

Botanie

Eschscholtz

Eschscholtz

Johann Friedrich von

1793-1831

Malacologie

Esmark

Esmark

Laurits Martin Esmark

1806-1884

Malacologie

Esper

Esper

Eugen Johann Christoph

1742-1810

Entomologie

Eversmann

Eversmann

Eduard Friedrich

1794-1860

Ornithologie

Fabr.

Fabricius

Philipp Conrad

1714-1774

Botanie

Fabricius

Fabricius

Johan Christian

1745-1808

Malacologie

Favre

Favre

Jules

1882-1959

Malacologie

Fedde

Fedde

Friedrich Karl Georg

1873-1942

Botanie

Fée

Fée

Antoine Laurent Apollinaire

1789-1874

Botanie

Fenzl

Fenzl

Eduard

1808-1879

Botanie

Fernald

Fernald

Merritt Lyndon

1873-1950

Botanie

Férussac

Férussac

André Etienne Just Pascal Joseph Francois d'Audebard, Baron de

1786-1836

Malacologie

Fieber

Fieber

Franz Xaver

1807-1872

Botanie

Fingerh.

Fingerhuth

Carl Anton

1802-1876

Botanie

Fischer

Fischer

Paul-Henry [Paul]

1835-1893

Malacologie

Fischer

Fischer von Waldheim

Gottlieb

1771-1858

Ornithologie

Fitzinger

Fitzinger

Joseph Franz Johann

1802-1884

Malacologie

Fleming

Fleming

John

1785-1857

Malacologie

Focke

Focke

Wilhelm Olbers

1834-1922

Botanie

Forbes

Forbes

Edward

1814-1854

Malacologie

Forssk.

Forsskål

Pehr (Peter)

1732-1763

Botanie

Forskål

Forskål

Peter

1732-1763

Malacologie

E.Forst.

Forster

Edward

1765-1849

Botanie

Foucaud

Foucaud

Julien

1847-1904

Botanie

P.Fourn.

Fournier

Paul Victor

1877-1964

Botanie

Fourr.

Fourreau

Jules Pierre

1844-1871

Botanie

Franch.

Franchet

Adrien René

1834-1900

Botanie

Franco

Franco

Joao Manuel Antonio do Amaral

1921-

Botanie

Von Frauenfeld

Frauenfeld

Georg Ritter von

1805-1873

Malacologie

Fraser-Jenk.

Fraser-Jenkins

Christopher Roy

1948-

Botanie

R.E.Fr.

Fries

(Klas) Robert Elias

1876-1966

Botanie

Fr.

Fries

Elias Magnus

1794-1878

Botanie

Fritsch

Fritsch

Karl

1864-1934

Botanie

Fryer

Fryer

Alfred

1826-1912

Botanie

H.P.Fuchs

Fuchs

Hans Peter

1928-

Botanie

Fuss

Fuss

Johann Mihály (Michael)

1814-1883

Botanie

Gaertn.

Gaertner

Joseph

1732-1791

Botanie

Gagnep.

Gagnepain

François

1866-1952

Botanie

Garcke

Garcke

Christian August Friedrich

1819-1904

Botanie

Gaudin

Gaudin

Jean François Aimée Gottlieb Philippe

1766-1833

Botanie

Gay

Gay

Claude

1800-1873

Botanie

Geoffroy

Geoffroy

Etienne-Louis

1725-1810

Malacologie

Georgi

Georgi

Johann Gottlieb

1729-1802

Ornithologie

Germ.

Germain de Saint-Pierre

Jacques Nicolas Ernest

1815-1882

Botanie

Gilib.

Gilibert

Jean-Emmanuel

1741-1814

Botanie

Gilmour

Gilmour

John Scott Lennox

1906-1986

Botanie

Girard

Girard

Albert Arthur Alexander

1860-1914

Malacologie

C.C.Gmel.

Gmelin

Carl (Karl) Christian

1762-1837

Botanie

S.G.Gmel.

Gmelin

Samuel Gottlieb

1743-1774

Botanie

Gmelin

Gmelin

Johann Friedrich

1748-1804

Ornithologie

Gmelin

Gmelin

Johann Friedrich

1748-1804

Malacologie

S.G.Gmelin

Gmelin

Samuel Gottlieb

1743-1774

Ornithologie

Gochnat

Gochnat

Frédéric Charles

-1816

Botanie

Godfery

Godfery

Masters John

1856-1945

Botanie

Godr.

Godron

Dominique Alexandre

1807-1880

Botanie

Gooden.

Goodenough

Samuel

1743-1827

Botanie

Goodsir

Goodsir

John

1814-1867

Malacologie

Gouan

Gouan

Antoine

1733-1821

Botanie

Gould

Gould

Augustus Addisson

1805-1866

Malacologie

Gould

Gould

John

1804-1881

Ornithologie

Graebn.

Graebner

Karl Otto Robert Peter Paul

1871-1933

Botanie

Grande

Grande

Loreto

1878-1965

Botanie

A.Gray

Gray

Asa

1810-1888

Botanie

Gray

Gray

Samuel Frederick

1766-1828

Botanie

G.R.Gray

Gray

George Robert

1808-1872

Ornithologie

Gray

Gray

John Edward

1800-1875

Malacologie

Gray

Gray

George Robert

1808-1872

Mammologie

J.E.Gray

Gray

John Edward

1800-1875

Ornithologie

Greuter

Greuter

Werner Rodolfo

1938-

Botanie

Griess.

Griesselich

Ludwig

1804-1848

Botanie

Griseb.

Grisebach

August Heinrich Rudolf

1814-1879

Botanie

H.Groves

Groves

Henry

1855-1912

Botanie

J.Groves

Groves

James

1858-1933

Botanie

Gude

Guda

Gerard Pierre Laurent Kalshoven

1858-1924

Malacologie

Guett.

Guettard

Jean Étienne

1715-1786

Botanie

Guin.

Guinochet

Marcel

1909-

Botanie

Güldenstadt

Güldenstadt

Johann Anton von

1745-1781

Ornithologie

Gunnarsson

Gunnarsson

Johan Gottfrid

1866-1944

Botanie

Gunnerus

Gunnerus

Johann Ernst

1718-1773

Ornithologie

Guss.

Gussone

Giovanni

1787-1866

Botanie

Hablizl

Hablizl

Carl Ludwig

1752-1821

Ornithologie

Hack.

Hackel

Eduard

1850-1926

Botanie

S.Haldeman

Haldeman

Samuel Stehman

1812-1880

Malacologie

Hall

Hall

William

1743-1800

Botanie

Haller f.

Haller

Albrecht von

1758-1823

Botanie

Haller

Haller

Victor Albrecht von

1708-1777

Botanie

Hancock

Hancock

Albany

1806-1873

Malacologie

Hanley

Hanley

Sylvanus Charles Thorp

1819-1899

Malacologie

Hannaford-Ellis

Hannaford-Ellis

C.J.

fl.1978-

Malacologie

Hardouin

Hardouin

L.

1800-1858

Botanie

Hartert

Hartert

Ernst J.O.

1859-1933

Ornithologie

Hartl

Hartl

Dimitri

1926-

Botanie

Hartm.

Hartman

Carl Johan(n)

1790-1849

Botanie

Hartmann

Hartmann

Johann Daniel Wilhelm

1793-1862

Malacologie

Harz

Harz

Carl (Karl) Otto

1842-1906

Botanie

Hassk.

Hasskarl

Justus Carl

1811-1894

Botanie

Hausskn.

Haussknecht

Heinrich Carl

1838-1903

Botanie

Haw.

Haworth

Adrian Hardy

1768-1833

Botanie

Hayek

Hayek

August von

1871-1928

Botanie

Hayne

Hayne

Friedrich Gottlob

1763-1832

Botanie

Hazay

Hazay

Gyula

1842-1887

Malacologie

Hegetschw.

Hegetschweiler

Johannes Jacob

1789-1839

Botanie

Hegi

Hegi

Gustav

1876-1932

Botanie

Held

Held

Friedrich

1812-1872

Malacologie

Herb.

Herbert

William

1778-1847

Botanie

Hérincq

Hérincq

François

1820-1891

Botanie

F.Herm.

Hermann

Friedrich

1873-1967

Botanie

Hermann

Hermann

Joannes

1738-1800

Ornithologie

Herrm.

Herrmann

Johann (Jean)

1738-1800

Botanie

Herter

Herter

Wilhelm (Guillermo) Gustav(o) Franz(Francis)

1884-1958

Botanie

Heynemann

Heynemann

David Friedrich

1829-1904

Malacologie

Heynh.

Heynhold

Gustav

1800-1860

Botanie

Heywood

Heywood

Vernon Hilton

1927-

Botanie

Hill

Hill

John

1716-1775

Botanie

A.W.Hill

Hill

Arthur William

1875-1941

Botanie

Hoeksema

Hoeksema

D.F.

fl.1993

Malacologie

Hochst.

Hochstetter

Christian Ferdinand Friedrich

1787-1860

Botanie

Hoffm.

Hoffmann

George Franz

1761-1826

Botanie

Hoffmanns.

Hoffmannsegg

Johann Centurius von

1766-1849

Botanie

Hoisaeter

Hoisaeter

Tore

fl.1968-

Malacologie

Holandre

Holandre

Jean Joseph Jacques

1773-1856

Ornithologie

Holandre

Holandre

Jean Joseph Jacques

1778-1857

Malacologie

Holböll

Holböll

Carl Peter

1795-1856

Ornithologie

Holmb.

Holmberg

Otto Rudolf

1874-1930

Botanie

Holub

Holub

Josef Ludwig

1930-

Botanie

Honck.

Honckeny

Gerhard August

1724-1805

Botanie

Hook.

Hooker

William Jackson

1785-1865

Botanie

Hook.f.

Hooker

Joseph Dalton

1817-1911

Botanie

Hoppe

Hoppe

David Heinrich

1760-1846

Botanie

Hornem.

Hornemann

Jens Wilken

1770-1841

Botanie

Horsfield

Horsfield

Thomas

1773-1859

Ornithologie

Hosé

Hosé

Johan Albert

1769-1800

Botanie

Host

Host

Nicolaus Thomas

1761-1834

Botanie

House

House

Homer Doliver

1878-1949

Botanie

Houtt.

Houttuyn

Maarten (Martin)

1720-1798

Botanie

W.Hoyle

Hoyle

William Evans

1855-1926

Malacologie

C.E.Hubb.

Hubbard

Charles Edward

1900-1980

Botanie

Hudec

Hudec

Vladimir?

fl.1960-

Malacologie

Huds.

Hudson

William

1730-1793

Botanie

W.E.Hughes

Hughes

William Elfyn

1948-

Botanie

Hull

Hull

John

1761-1843

Botanie

Hunt

Hunt

George Edward

1841-1873

Botanie

Hyl.

Hylander

Nils

1904-1970

Botanie

Iljin

Iljin

Modest Mikhailovich

1889-1967

Botanie

Ilse

Ilse

Hugo

1835-1900

Botanie

Iredale

Iredale

Tom

1880-1972

Malacologie

Jacq.

Jacquin

Nicolaus (Nicolaas) Joseph von

1727-1817

Botanie

J.T.Jansen

Jansen

Johannes Theodorus

1890-1948

Botanie

Jansen

Jansen

Pieter

1882-1955

Botanie

Jardine

Jardine

William

1800-1874

Ornithologie

Jeffreys

Jeffreys

John Gwyn

1809-1895

Malacologie

Jenyns

Jenyns [later Blomefeld]

Leonard

1800-1893

Malacologie

Jerdon

Jerdon

Thomas Claverhill

1811-1872

Ornithologie

Jermy

Jermy

Anthony Clive

1932-

Botanie

Jess.

Jessen

Karl Friedrich Wilhelm

1821-1889

Botanie

Johnston

Johnston

George

1797-1855

Malacologie

Jord.

Jordan

Claude Thomas Alexis

1814-1897

Botanie

Jousseaume

Jousseaume

Fëlix Pierre

1835-1921

Malacologie

Junge

Junge

Paul

1881-1919

Botanie

Juss.

Jussieu

Antoine Laurent de

1748-1836

Botanie

Kaltenb.

Kaltenbach

Johann Heinrich

1807-1876

Botanie

Kanmacher

Kanmacher

Frederik

fl.1798

Malacologie

H.Karst.

Karsten

Gustav Karl Wilhelm Hermann

1817-1908

Botanie

Kaup

Kaup

Johann Jakob

1803-1873

Ornithologie

Keller

Keller

Johann Christoph

1737-1796

Botanie

Kent

Kent

William Saville

1845-1908

Botanie

Ker Gawl.

Ker Gawler

John Bellenden

1764-1842

Botanie

Kerguélen

Kerguélen

Michel François-Jacques

1928-